•  
  • Hakkımızda
  • Ürünler
  • Çözümler
  • Dökümanlar & Servisler
  • Referanslarımız
  • En | Tr |

Hager Grup 2015 Faaliyet Raporu:
Bir şirket nasıl dinler ve ne zaman olur?

Dinleme? Bu hepimizin gün içinde yaptıkları bir şey değil mi? Aslında, dinleme ve anlama iki farklı şeydir. Sadece dikkatle dinleyebilenler bilgiyi değerli bilgiye dönüştürebilir. Bilgi ve anlayış daha sonra fırsatları diğerlerinden daha erken tanıma ve yakalamalarını sağlar.

Bu nedenle, Hager Grubu 2015 Yıllık Raporunu çok önemli bir dinleme sanatına adamıştır. Diğer şeylerin yanı sıra, yaşlılar ve bakıma muhtaç olanlar için günlük hayatı önemli ölçüde kolaylaştıran teknolojileri tartışmak için politikadan, ekonomiden ve toplumdan uzmanların bir araya geldiğini açıklar. Hager Group’un müşterileri, geliştiricileri ve teknisyenleri tarafından dünyanın dört bir yanında sezgisel olarak anlaşılabilecek bir otel için işletim sistemi geliştirme çabalarını belgeliyor. Ayrıca, bina teknolojisi ve uygulamaları ile ilgili tecrübelerinden bahseden ünlü mimar Matthias Sauerbruch'un da katkısını içeriyor. “Kullanıcıları dahil etmeliyiz” diyor. “En iyi teknoloji bile, yalnızca kullanıcılar onunla etkileşime hazır olduğunda çalışır.”

Peki kullanıcıların gerçekte neye ihtiyaç duyduklarını ve anlayabildiklerini nasıl bulabiliriz? Genellikle göz ardı edilen şaşırtıcı derecede basit bir cevap var: onları daha fazla dinleyin. Bu nedenle, “ortak ortaklar” serisinin bir parçası olarak, bu Faaliyet Raporu, Hager Group çalışanlarını, müşterilerini ve alışılmadık şekillerde birlikte çalışan ve birlikte çalışan ortakları profillendiriyor.

Hager Group Faaliyet Raporu 2015, tüm bunları ve çok daha fazlasını yepyeni bir tasarımda sunuyor; çünkü grup, 2016 yılının başında kurumsal ve marka kimliğini tamamen elden geçirdi. Her zaman olduğu gibi, Hager Group Faaliyet Raporu da canlı bir dergidir. , gazetecilik tonu - sadece gerçeklerin ve rakamların bir listesini değil. Geçmiş başarılara bakmaktan daha çok hisse senedi almak ve geleceğe bakmakla ilgilidir.

Dijital format, videolar, dinleme konusuna gerçekten uyan ses dosyaları, resim galerileri, daha fazla bilgiye bağlantılar ve daha fazlasını içeren çok sayıda ekstra özellik içerir. İçerik duyarlı ve bir masaüstü bilgisayarda, tablette ya da - ilk kez - bir akıllı telefonda görüntülenebilir. Dahası, dijital versiyon, iOS ve Android cihazlar için bir uygulama olarak da mevcuttur.