•  
  • Hakkımızda
  • Ürünler
  • Çözümler
  • Dökümanlar & Servisler
  • Referanslarımız
  • En | Tr |

Bizden Haberler!

Covid-19

Tüm dünya koronavirüs Covid-19'un üstesinden gelmek için savaşıyor. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın güvenliğini sağlamak ve müşterilerimizin iş gücü üzerindeki etkisini azaltmak için gerekli önlemleri alıyoruz. Hızla değişen durum göz önüne alındığında, çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini sağlamak bizim önceliğimizdir ve işimizin sürekliliğini sağlamak için müşterilerimize ve ortaklarımıza destek olmak için bir ön koşuldur.

 

Manufaktur'a İyi Tasarım Ödülü

Müşteri yaklaşımımız, tasarım yeniliği ve mükemmellik dünyasında kendisini farklı kılmaktadır.
Benzersiz ve özelleştirilmiş tasarım yeniliği. Müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde Manufaktur, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik kişiselleştirilmiş, kişiye özel ve ileri ürünler sunan kişiselleştirme yaklaşımıdır.

 

Hager Grubu 2015 Faaliyet Raporu:
Bir şirket nasıl dinler ve ne zaman olur?

Dinlemek? Bu hepimizin gün içinde yaptıkları bir şey değil mi? Aslında, dinleme ve anlama iki farklı şeydir. Sadece dikkatle dinleyebilenler bilgiyi değerli bilgiye dönüştürebilir. Bilgi ve anlayış daha sonra fırsatları diğerlerinden daha erken tanıma ve yakalamalarını sağlar.

 

Dekoratif LED Lamba

Bina girişlerine kurulan dekoratif LED aydınlatmalı dedektörler; algılama alanında birisi fark edildiği anda otomatik olarak aydınlatmayı çalıştırır. Ayrıca enerji tasarrufu sağlayarak yaşadığımız doğanın korunmasına olanak sağlar. Bu sayede evinize özel bir dokunuş getirerek güvenliği konforla birleştirir. LED dekoratif aydınlatmaları, şıklığı ve işlevselliğiyle aradığınız çözümü sunmaktadır.

 

Yeni Web Sitemiz Açıldı !

Hager I Berker olarak yeni web sitemiz www.hager.com.tr, şık arayüzü ve kolay kullanılabilirliği ile hizmetinize girmiştir. Tüm ürün yelpazemiz, çözümlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgiye yeni web sitemizden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

Yemek Organizasyonu

Hager I Berker'in Buyaka'daki yeni ofisini kutlamak için 30 Eylül tarihinde Boğaz'da bir teknede yemek organizasyonu düzenlendi. Yurt içi ve yurt dışından birçok yöneticinin de katıldığı yemekte, Hager I Berker'in 2014 yılındaki projeleri ve imza attığı başarılar konuşuldu.

Blueprint 2

Akıllı Bina Sistemlerinde öncü marka olan Berker'in, Türkiye'nin farklı illerinde ve yurt dışındaki çalışmalarında uyguladığı KNX teknolojisi imzasını taşıyan birçok projeyi, kişiye özel tasarımı ve Manufaktur ürünlerini Blueprint'de bulabilirsiniz.