Hager. Size en uygun ortak.

İnsanların dünyamızdaki yaşamlarını daha güvenli, daha temiz ve daha eğlenceli hale getirmek için yarının elektrik dünyasını şekillendiren bir aile işletmesiyiz.

Birlikte plan yapabileceğiniz ortak

60 yıllık deneyimimiz, 18.000'den fazla ürünümüz ve Almanya'da 1600, dünya çapında 3000'den fazla patentimiz ile gurur duyuyoruz. Yarının teknolojilerini geliştiren yaklaşık 800 mühendisimiz ve 136 ülkede yüksek kaliteli bileşen ve çözümlerimizi satan 11.500 çalışanımız var. Dünyanın dört bir yanında, 22 yerleşimdeki üretim tesislerimiz ile, tüm dünyada 120'den fazla ülkede çözümlerimize güvenen müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Hager Türkiye

Hager, Türkiye’deki varlığını 2008'den beri Berker markasıyla sürdürüyor. Tasarım arayüzleri şirketi Berker ile elektrik sistemi üreticisi Hager'in başarılı birleşimi sayesinde pazarda hızla lider konumuna ulaşılmıştır.

Hager Türkiye, konut ve ticari segmentlerde elektrik tesisatı çözüm ve hizmetleri sağlamaktadır. İstanbul merkezli olarak, bölgede 30'dan fazla çözüm ortağı ile çalışıyoruz ve Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Kırgızistan ve Tacikistan'da da hizmet veriyoruz. 10 yıldan bu yana, bölgedeki güçlü teknik destek ve uzmanlığımızla işinizi kolaylaştıran daha iyi ürünler ve yenilikçi teknolojiler üzerinde çalışıyoruz.

Son haberler

Hager Türkiye’nin faaliyetleri ile ilgili en güncel haberleri almak için: buraya tıklayın

Neden Hager?

Güvenilirlik

Her zaman yanınızda, her zaman yakınınızda. Bir aile şirketi olarak, müşteriye yakınlık en önemli kurumsal değerlerimizden biridir. Müşterisinin yanında duran, ona yardım ve tavsiyelerde bulunan bir çözüm ortağıyız. Bünyemizdeki uzmanlar bilgilerini müşterilerle paylaşır ve onların projelerini sürecin her aşamasında yönetirler.

Uyum

Başarının anahtarı dinlemek ve anlamaktır. Biz sadece içinde bulunduğumuz anı değil, geleceği de düşünüyoruz. Özel çözüm ve hizmetlerimiz işte bu yüzden her zaman bir adım önde. Ve gelecekteki ihtiyaçlara uyum sağlayabilmek için gereken esnekliğe sahip.

Verimlilik

Verimlilik yalnızca enerji konusu sınırları dahilinde değildir – onun çok ötesine geçer. Müşterilerimizin bizimle iş yapmalarını kolay hale getirmenin yanı sıra, sunduğumuz kanıtlanmış çözüm tabanı ve verimli, ölçeklenebilir çözümlerle projelerinde en iyiye ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Her an yanınızda

Entegre oda çözümleri, etkin enerji dağıtımı ve enerji yönetimi çözümlerine ek olarak kablo yönetimi çözümlerinde güçlü uzmanlığa sahip, elektrik bina altyapısı konusunda uzman bir ortak olarak, özel ihtiyaçlarınızı anlamak için sizi dikkatle dinliyoruz. İhtiyacınıza özel tasarlanmış çözümler ve hizmetler ortaya koyuyoruz. Otellerden ofislere ve perakende mağazalara, yarının ticari hayatını ve iş yerlerini şekillendiriyoruz ... Devamını oku ...

...daha fazla bilgi için tıklayın ...

... İş insanlar arasında yürütülür. Bunu çok iyi bildiğimiz için, en önemli kurumsal değerlerimizden biri müşterilerimizle yakın ilişki içinde olmak. İşte tam da bu nedenle, bizimle çalıştığınızda herhangi birinden değil, sizinle birebir ilgilenen kişisel danışmandan destek alırsınız. Danışmanınız ihtiyacınız olanı anlayacak ve gerekirse uzmanlarımızla irtibat kuracaktır. Bu, ekibimizin ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan ürün ve çözümler sunabilecekleri ve gerçek katma değer yaratabilecekleri anlamına gelir.

Hager Grubu hakkında

2018/19 Faaliyet Raporu

Hager Grubu yeni Faaliyet Raporu’nun ana konusu Enerji Dönüşümü. Birçok yöne verilebilecek bir dönüm noktası… Önümüzde hepimiz için zor zamanlar var. Dünyamızın kaynaklarını korumaya yardımcı olmak için, mevcut enerji ortamı dönüştürülüyor; trafik, binalar ve altyapıya bakış açımızı değiştiriyoruz, çünkü hepimiz daha güvenli, daha konforlu ve her şeyden önce daha sürdürülebilir bir yaşam istiyoruz. Hager olarak biz, yeni teknolojileri ve yenilikçi çalışma yöntemlerini birlikte keşfederek, müşterilerimiz, ortaklarımız ve ilerlemeye inanan herkes için gelecek odaklı çözümler geliştiriyoruz.