•  
  • Hakkimizda
  • Ürünler
  • Çözümler
  • Dökümanlar & Servisler
  • Referanslarımız
  • En | Tr |
  • Hager. Size en uygun ortak.
    İnsanların dünyamızdaki yaşamlarını daha güvenli, daha temiz ve daha eğlenceli hale getirmek için yarının elektrik dünyasını şekillendiren bir aile işletmesiyiz.

Berker Turkish Catalogues

We offer a wide variety of brochures to go deeper into technical details and product offer related to our solutions.
Aydınlatma ve Enerji Verimliliği
Aydınlatma kontrolü, bina yönetiminde önemli bir rol oynamaktadır. Yalnızca ideal yaşam ve çalışma koşullarını yaratmak için değil, aynı zamanda mümkün olan en iyi enerji dengesini sağlamak konusunda aydınlatma kontrolü en önemli etkenlerden biridir.  
PDF, 3,6 MB
Berker Blueprint
Bazı ürün ve faaliyetler-Berker by Hager Mimarlık Dergisi 
PDF, 6,8 MB
Berker Blueprint 2
Bazı ürün ve faaliyetler-Berker by Hager Mimarlık dergisi 
PDF, 12,3 MB
Berker İntegro Katalog
Modern tasarım çeşitliliği ile ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılayan Berker Integro, minimal yapıda olma özelliği ile mobilya,tekne ve laboratuvar gibi özel kullanım alanlarında akla gelen ilk tercihtir. 
PDF, 1018 KB
Hager Pano içi kablo kanalları
Yenilikçi özellikleri ile Hager pano içi kablo kanalları; tüm ürün ailesine sahip, güvenli, ekonomik ve esneklik açısından elektrik panolarına "yeni" bir standart getirmektedir.  
PDF, 2,1 MB
Hager Türkçe Katalog
Berker by Hager konut ve ticari projeler için elektrik tesisatı kurulumunda uzman kadrosu ve tecrübesiyle ön plana çıkmaktadır. Berker akıllı bina teknolojileri sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz bütün çözümlere tek bir kaynak üzerinden ulaşabilirsiniz. Berker by Hager’in sistem ve çözümleri, yüksek kaliteye sahip olmasının yanında kolay bir kuruluma sahiptir. 
PDF, 10 MB
NH-Sigortali Yuk Ayiricilar
Hager’in yeni 000, 00, 1, 2 ve 3 boyutlarındaki NH-Sigorta ayırıcıları kapsamlı bir pazar araştırması ve tamamıyla müşteri gereksinimleri dikkate alınarak geliştirilmiştir. Yeni nesil Hager ürünleri ile pano üreticileri, elektrik dağıtım firmaları ve proje firmalarına her geçen gün daha fazla artan pazar talepleri karşısında rekabetçi olabilecekleri bir ürün yelpazesi sunulmuştur. Çünkü günümüzde modern enerji dağıtım konsepti daha modüler ve daha montajı kolay, aynı zamanda işletme açısından da güvenilir montaj ekipmanları gerektirir. 
PDF, 1,1 MB
Referans Katalogu
“Bizim için en büyük başarı faktörü, müşterilerimiz ile birlikte çözümler geliştiriyor olmaktır.” 
PDF, 39,4 MB
Referans katalogu 2018
 
PDF, 33 MB