Sizin için,

sizinle

Destek merkezine hoş geldiniz

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Kataloglar & Broşürler bulun

En son kataloglarımızı ve broşürlerimizi indirin ve ihtiyacınız olan bilgiye ulaşın.

Devamını oku

Uluslararası Referans Projeleri

Enerji dağıtımından akıllı evlere kadar, çok sayıda uluslararası Hager projesi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Olanakları keşfedin

Bir eğitim rezervasyonu yapın

Çözümlerimizi kurma ve optimize etme hakkında ayrıntılı bilgi almak için uzmanlarımızla ücretsiz bir seminer rezervasyonu yapın.

Daha fazla bilgi edinin

Bize WhatsApp üzerinden ulaşın

Doğrudan telefonunuzda satış ve teknik ekibimizden uzman desteği alın. Sizin için buradayız!

Şimdi sohbet et

Çözümlerimizi canlı olarak kontrol edin ve uzmanlarla görüşün

Dinlemek, işbirliği yapmak ve birlikte yaratmak. Uzmanlığınız ve uzman desteğimizle size ve işinizin gelişmesine yardımcı oluyoruz. Ekibimiz size gerekli tüm desteği sağlamaya odaklanmıştır. Entegre oda çözümleri, verimli enerji dağıtımı ve enerji yönetimi çözümlerinde güçlü uzmanlığımızla, bireysel ihtiyaçlarınızı anlamak için yakından dinliyoruz.

Showroomumuzu ziyaret edin

Sistem entegratörleri ağımıza katılın

Ortaklık, yaşadığımız bir felsefe olduğu için, işinizi büyütmenize yardımcı olmak için bir Avrupalı uzman olarak güvenilirliğimizi ve uzmanlığımızı kullanıyoruz.

Hadi tartışalım

İşletmenizin büyümesine yardımcı olur

01

Tek ortak. Eksiksiz çözümler.

02

Projelerinizi sizinle birlikte takip ediyoruz.

03

Becerilerinizi geliştirmek için size özel eğitimler.

04

Yardımcı olabiliriz!

Bizimle çalışmak, enerji dağıtımından bina otomasyonuna kadar tüm çözümlerin tek bir güvenilir ortaktan alınacağı anlamına gelir. Ve projeniz boyunca aynı destek düzeyine güvenebileceksiniz.

Bir proje için seçildiğinizde, başlangıçtan bitiş çizgisine kadar orada olacağız. Satış ve teknik destekle, işinizi büyütebilmeniz için son tarihlerinizin ve bütçelerinizin karşılanmasını sağlayacağız.

Yeni bir projeye başlamak için eğitime mi ihtiyacınız var? Özel öğrenme ihtiyaçlarınıza göre size özel eğitimler sunarak zamandan tasarruf etmenize yardımcı olabiliriz.

Avrupalı bir oyuncu olarak, kurulumu, programlanması ve devreye alınması kolay, güvenli ve basit çözümler sunabiliriz. Her zaman en yüksek uluslararası standartlara ve normlara uyuyoruz.

Bir Avrupa markası ile güçlendirilmiştir

Daniel Hager, Hager Group CEO'su

1955 yılında Saarbruecken'de (Almanya) kurulan Hager Group, enerji dağıtım ve izleme sistemlerinden kablo yönetimi ve akıllı bina çözümlerine kadar eksiksiz bir teklif sunar. Avrupa'daki 19 üretim tesisi ile, konut ve ticari projeleriniz için tercih ettiğiniz ortağınız olarak, tüm elektrik tesisatı ihtiyaçlarınız için güvenli ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Sohbete katıl

Hager Türkiye'yi takip edin