volta

Hibrit dizayn
Partner bulun

Elektrik dapıtım ve multimedya kaynağı, hepsi bir arada

Sıva altı ve alçıpan duvara montaj için

Konut binaları inşa ederken veya yenilerken, elektrik ve multimedya kurulumları için genellikle kompakt çözümler gerekir.

  • Hibrit Tasarım: pano önden (kapaktan) metal gibi görünüyor, ancak plastik bir pano (gövde)
  • 1 ila 4 sıra
  • 12 ila 48 modül
  • IP30
  • Koruma sınıfı II, tamamen yalıtılmış

Multimedya entegrasyonu

5 sıra dahil olmak üzere standart olarak telekomünikasyon bileşenleri ve 230V priz ile donatılmıştır. Daha fazla kapasite için, metal bir kapakla kapatılmış tek gövdede bir dağıtım ve multimedya panosunu kolayca birleştirin.

Kompakt boyut

Kurulum alanı 1 sıra artırılarak pano kapasitesi maks. 60 modül, güvenlikten ödün vermeden %30 daha fazla kablolama alanı sağlar.

Pürüzsüz tasarım

Herhangi bir standart versiyon, yükseltme çerçevesi kullanılarak 72 mm montaj derinliğine sahip bir “düz versiyona” dönüştürülebilir. Sağlam metal bir kapakı ile veya isteğe bağlı olarak Wi-Fi sinyal kesintisini azaltan özel bir versiyon ile mevcuttur. Her iki versiyon da panonun içine kurulu ağ cihazları için ayrı bir tasarım ve havalandırma sağlar.

Hızlı yerleşim

Alçıpan duvarda kelepçelerdeki vidaya bastırarak, kollar dışa doğru döner ve yerine oturur. Duvar manşonu yerine sabitlenir. Kapağın montajı çok kısa sürede gerçekleştirilir - tornavidayı 90° döndürmek yeterlidir ve sabitlemeye veya serbest bırakmaya hazırdır.

Hızlı montaj

Pano montajından sonra rayların bulunduğu alan çıkartılıp daha sonra montaj yapılabilir. Pano kapağı, inşaat sırasında kire karşı koruma sağlar.

Akıllı yardımcılar

Devre tabloları ve planları için kapıda tutma kelepçeleri bulacaksınız. Kolay hizalama için kurulum desteği olarak tüm duvar manşonlarına minyatür bir su terazisi entegre edilmiştir

Evde bütünlük

volta sıva altı montajlı versiyonlar çok düşük bir duvar kalınlığı sunar. Pürüzsüz ve verimli, küçük boyutlu konut projeleri için mükemmel şekilde uygundur.

Bizimle temasa geçiniz

Projeniz için başlangıcından bitişine kadar destek olmak için yanınızdayız.

Hadi görüşelim!