electraplan.VE-EE

Yer buatı çözümleri
Partner bulun

Görünmeyen kablo çekimi ve oda bağlantı sistemleri

Zemin sistemleri, optimize edilmiş bir bina kaynağının yanı sıra zeminden elektrik gücüne, veri ve telekomünikasyona doğrudan erişime izin vererek size mükemmel işlevsellik sunar. Sistem, inşaat bütçenize gereksiz maliyetler eklemeden son derece dayanıklıdır. Teknik nihayet estetik açıdan hoş ve tatmin edici bir sonuç haline geldi.

Modüler tasarım

Dikdörtgen, kare veya yuvarlak sistemler tamamen özelleştirilebilir. Her ünite 6 ila 12 çıkış ile donatılabilir. Standart sistemin yanı sıra özel ihtiyaçlar için özel proje çözümleri de sunmaktayız.

Dayanıklı materyaller

Paslanmaz çelik veya poliamidden üretilen sistem, korozyona karşı mükemmel koruma sağlar ve zorlu kullanım koşullarına (ağır yükler, yoğun trafik alanları, toz ve kir vb.) karşı dayanıklıdır. Islak odalarda bile güvenlik garanti edilir.

Bütün yapı

Her zemine görünmez bir şekilde uyum sağlar, tüm mekanları enerji ve veri ile besler ve yalnızca ihtiyaç duyulan yerde görünür. Odaya mükemmel bir şekilde entegre edilmiş olup, her gün yüksek performans sunarken, montajdan sonra çok az görünürlük sağlar.

Kolay referans seçimi

Kolay sipariş sistemi ile sisteminize uygun en uygun referansı bulabilirsiniz. Data ve güç seçimlerinizi geniş ürün yelpazesinden birine uygun olarak tasarlayabilirsiniz.

Her yüzeye uygun

Her zemin tipi için bir çözüm mevcuttur: zemine montajlı sistemler, şaplı sistemler, şapın yüzeyine tam oturan sistemler, çift katlı sistemler, yükseltilmiş zemin için sistemler, kuru temizlemeli veya ıslak temizlemeli zeminler , ağır yüklerle veya değil.

KNX entegrasyonu

Aydınlatma, ısıtma ve panjur kontrolü için KNX aktüatörleri doğrudan yer buatlarına monte edilir ve genel kurulumun kablo gereksinimlerini, dolayısıyla olası kablo yangınları riskini azaltır.

İş için bağlantı

Modüler tasarımları sayesinde yer buat sistemleri esnek bir şekilde düzenlenebilir. Ofisler, ticari binalar veya kamusal alanlar için mükemmeldirler. Güç kaynağı, sesli ve görüntülü veri ekipmanı soketleri aynı cihaz kasasında birleştirilebilir.

Ofis, Bordeaux Fransa

Size ilham verecek örnekler

İndirme

Underfloor trunking systems
PDF 27,3 MB

Bizimle temasa geçiniz

Projeniz için başlangıcından bitişine kadar destek olmak için yanınızdayız.

Hadi görüşelim!