berker R.8

Az ama öz.
Partner bulun

Ekstra düz anahtar derinliği, 3mm cam, sadece Hager'de

Düz ekran, tablet veya akıllı telefon olsun, trend düz bir tasarıma doğru ve aydınlatma anahtarları ve prizler için de bu durum farklı değil. Yeni Berker R.8 mükemmel tasarımıyla dikkat çekiyor. Çerçeve yüksekliği sadece 3 mm olan bu ürün, piyasadaki en ince tasarıma sahip çizgilerinden biridir.

Ürün örnekleri

Uyumlu bir aile

Yeni anahtar R.8, başarı çizgisini R.3'ün tasarımını takip etmektedir ancak daha incedir. R.3 serisinin tüm mekanizmaları, ince R.8 serisi için de mevcuttur. Hareket sensörlerinden, anahtarlarına, KNX buton sensörlerine kadar; 230 V'tan veri soketlerine, doğrudan hoparlör bağlantılarına kadar.

En ince cam

Çerçeve yüksekliği sadece 3 mm olan bu ürün, piyasadaki en ince tasarım çizgilerinden biridir ve en yüksek tasarım ihtiyaçları için yan görünümden neredeyse duvarla aynı hizada görünür.

Asil malzemeler

Alüminyum, kırılmaz paslanmaz çelik veya çizilmeye karşı dayanıklı cam gibi termoplastik veya sofistike otantik malzemelerden yapılmıştır. Uyumlu renklerde veya dinamik açık-koyu kontrastta mevcuttur.

Müthiş kaplama

Cam, alüminyum ve paslanmaz çelik gibi orijinal malzemelerin kullanımı gerçek bir dokunma hissi yaratır ve anahtarların basma şekli bile ürünün üstün kalitesi hakkında çok şey anlatır.

Hayal edin, yapalım!

Manufaktur ekibi sayesinde kişiye özel tasarım seçenekleri proje gereksinimlerine uyarlanabiliyor.

Tasarım kökeni

Berker R.8, dünya çapında tasarım mükemmelliğini 2018 GOOD DESIGN Ödülünü ve dünyanın en prestijli, tanınan ve en eski Tasarım Ödülleri programını kazanarak kanıtladı: GOOD DESIGN®. R.8 ayrıca 2019 Alman Tasarım Ödülü'nü kazandı.

Berker tasarım serileri hakkında daha fazlası:

Kolay ve hızlı montaj

İşinizi kolaylaştırmak için kurulum süresini de kısalttık. Farklı duvarlar için, sığ derinliğine sahip iki kurulum çeşidi mevcuttur (açıpan ve tuğla duvarlarda).

Klasik alçıpan duvara montaj için

Tüm geleneksel boşluklu buatlar gibi kurulumu hızlı ve kolay olan gri boşluklu buatı kullanabilirsiniz. Merkez parçasının kablolanması ve kapak ve çevrenin takılması işlemleri de aynı derecede hızlıdır.

Taş ve tuğla duvarlar için

Kutu içinde kutu ilkesini izleyin. İlk önce duvarda dikdörtgen bir girinti yapın. Kırmızı kutuyu içeriye takın, ardından daha küçük gri kutuyu kırmızı kutuya tam olarak yerleştirin. Bu şekilde, hassas cam çerçeveler bile kırılmadan monte edilebilir.

Işıkta olduğu kadar karanlıkta da göz alıcı

Koridorlara ve oturma odalarına monte edilir ve daha az sıklıkta bitişik odalarda berker R.3 ile mükemmel bir uyum içindedir. Koyu renkteki kontrast ışık yansımaları, heyecan verici tasarımı, kare bir çerçeve içindeki yuvarlak orta parçası ile her türlü modern yaşam ortamına uyum sağlar.

İndirme

Bizimle temasa geçiniz

Projeniz için başlangıcından bitişine kadar destek olmak için yanınızdayız.

Hadi görüşelim!