Registration
  •  
  • Hakkımızda
  • Ürünler
  • Çözümler
  • Dökümanlar & Servisler
  • En | Tr |

Ticari ve endüstriyel binalar ile konutlar için enerji yönetim ve dağıtım sistemleri hizmeti veren Hager Grubu, sektör liderlerinden biridir.

Hager’in çözüm ve servis çeşitliliği, enerji dağıtımından kablo yönetimine, güvenlik sistemlerinden bina otomasyonlarına kadar uzanmaktadır. Akıllı Bina Otomasyonu, Güvenlik Sistemleri ve Bina Kablo Aksesuarları arasında değişen ürünler, şirketin ana faaliyet alanını göstermektedir.
Bağımsız bir aile şirketi olan ve Blieskastel, Almanya'da kurulan Hager Grubu, endüstrinin inovasyon liderlerinden biridir.11,400 çalışana ve 1.9 milyar Euro yıllık ciroya sahiptir. Ürünleri ve sistemleri dünya üzerinde 25 farklı noktada üretilmekte ve yine dünya üzerinde 136'den fazla ülkede Hager markasına güvenen müşterilere iletilmektedir.
Müşteriler ve alanında son derece uzman mühendisler ile sürekli fikir alışverişinde bulunarak proje çözümleri üretilmesi, Hager’in en temel çalışma prensibidir. Enerji tasarrufu sağlayarak doğanın korunması ve uygun maliyette en kaliteli projelerin üretilmesi ise Hager’in en önemli amacıdır.

Önemli Noktalar (2018)

Satış cirosu
1.9 milyar €
Çalışanlar
11, 400'den fazla
Üretim tesisleri
10 farklı ülkede 25 üretim tesisi
Çözümlerimizin mevcut olduğu ülkeler:
136

Markalar

Hager
Konut, ticari ve endüstriyel binalarda elektrik tesisat sistemleri
Berker
Akıllı bina otomasyonlar ve Anahtar-priz sistemleri

Hager Kariyer

Hager'de buna ikna olduk insanlar başarımızın anahtarıdır.
Çalışanlarımızı yeni pozisyonlarına iyi hazırlanmak. Sistematik bir eğitim vererek, yeterlilik süreçleri
geliştirilmektedir.

Basın

Hager Grubu Faaliyet Raporu 2017/18 Köprülerin hem şirket içinde hem de çok ötesinde nerede ve nasıl inşa edildiğini araştırıyor.
Rapor ayrıca baskı ile çevrimiçi sürüm arasında köprü oluşturur!
Makalelerin çoğunun ek dijital içeriği var (ek tamamlayıcı videolar, resim galerileri ve daha fazla bilgiye bağlantılar.)