Registration
  •  
  • Hakkımızda
  • Ürünler
  • Çözümler
  • Dökümanlar & Servisler
  • En | Tr |

Hager I Berker Türkiye'ye Hoşgeldiniz !

Hager I Berker Akıllı Bina Sistemleri, şık ve fonksiyonel yapısıyla yaşamınıza tarz ve konfor katıyor.
Anahtar priz ve akıllı bina sektörlerinde, dünyada öncü marka halinde gelen Berker, Türkiye'de premium market ve ticari alanlara, özel tasarım konseptini ve yüksek kaliteli hizmetini sunmaya başladı. Hager bünyesine katılmasıyla birlikte, Berker’in akıllı sistemlerin dizaynındaki başarısı Hager'in endüstriyel alandaki uzmanlığı ile birleşti. Bu birleşme sayesinde Hager I Berker, akıllı bina otomasyon sistemleri satışında pazar liderliğini yakalayarak önemli bir başarı sağladı.

Hager I Berker Türkiye Genel Müdürü Medeni Kahraman

Değerli İş Ortaklarımız...

Geleceğin binaları dizayn edilirken, kuşaklar boyu ihtiyaçlara cevap verecek, sürdürülebilir kalitede yapıların son yıllarda hızla yayılmaya başladığını memnuniyetle paylaşmak isterim. Böylelikle, kalite anlayışı bireysel bir ürünün niteliklerinden ziyade, bulunduğu çevreye sağladığı yenilikçi ve tasarruflu konforlarla birlikte kabul görmektedir diyebiliriz. Bu perspektifte bina tasarımcıları eserlerini dizayn ederken, insan sağlığını ve güvenliğini korumanın yanında; gelecek nesillerin ihtiyaçlarına cevap verecek global standartları daha fazla dikkate almaktadır.

Akıllı Bina Otomasyon Sistemlerinde, Hager’in endüstriyel gücü ile Berker’in dizayn yeteneklerini buluşturduk. Değerini uzun süre koruyan yapılara, özellikle konforun artması adına birçok yenilikler getirerek, gelecek trendlere uygun fonksiyonları entegre ettik. Böylelikle, yeni çözümlerimiz ile müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı misyon edindik.

Önümüzdeki dönemlerde Hager Enerji Dağıtım Sistemlerine ait farklı çözümleri, ürün gamımıza eklemekle birlikte; özellikle en üst segmentdeki etkinliğimizi artırmayı planlıyoruz.

Yeni kurulan MANUFAKTUR Business ile estetik ve şıklıkta derinleşirken, sunulan özgün tasarımlar sayesinde yenilikçi mekanların katma değerini yükseltiyoruz. Böylelikle prestijli projelerde ayrıcalıklar sunarak kişiye özel çözümler sağlıyoruz.

Konforu artırmak için sunduğumuz servis hizmetlerini her daimoptimize edilmesine önem vermekteyiz. Geleneksel ve güçlü Alman teknolojisini, Türkiye’de oluşturduğumuz mühendislik bilgi ve birikimimiz ile buluşturmakta; bu sayede, müşterilerimizin yıllar boyunca tasarruf edebilecekleri daha keyifli ve güvenli mekanlar inşa etmekteyiz.

İş birliğiniz için tekrar teşekkürler.

Genel Müdür
Medeni Kahraman